TOMASZÓW MAZOWIECKI

LINIE AUTOBUSOWE V 2002

Obecnie w Tomaszowie Mazowieckim kursuje 16 linii autobusowych, w tym 3 miejskie, 12 podmiejskich i 1 nocna.

LiniaTrasa
1 DWORZEC PKP - Dworcowa - Spalska - Roweckiego "Grota" (część kursów w dni robocze: - Dworcowa - Popiełuszki - Roweckiego "Grota" -) - Nowowiejska (powrót: - Nowowiejska - Spalska -) - Mościckiego - Św. Antoniego - Modrzewskiego - LUDWIKÓW (część kursów: - Modrzewskiego - Robotnicza - Ludwikowska - LUDWIKÓW KOŚCIÓŁ)
2PL. KOŚCIUSZKI - pl. Kościuszki - Joselewicza - Jana Pawła II (powrót: - Jana Pawła II - Jerozolimska - Polna - pl. Kościuszki -) - Pod Grotami - Nagórzycka - Borki - Smardzewice - Tresta - Twarda - TWARDA (część kursów: - Twarda - Unewel - Celestynów - CELESTYNÓW (w dni robocze))
3 CIEBŁOWICE DUŻE - Ciebłowice Duże - Ciebłowice Małe - Dobrzańskiego "Hubala" - Gminna - Radomska (część kursów: BRZUSTÓW - Brzustów - Sługocice - Opoczyńska - Radomska -
albo: - BIAŁOBRZEGI - Opoczyńska - Radomska -) - Białobrzeska - Mireckiego - Zacisze - Mazowiecka - Św. Antoniego - Głowackiego - Mościckiego - Św. Antoniego - pl. Kościuszki - Piłsudskiego - Legionów - Hallera - Mostowa - Zawadzka - Niebrów - Zawada - ZAWADA
5MOSTOWA - Mostowa - Hallera - Bema - Piłsudskiego - pl. Kościuszki - Św. Antoniego - Warszawska - Roweckiego "Grota" - Popiełuszki - Dworcowa - Główna - Warszawska - Wysoka - Piaskowa - Luboszewska - Luboszewy - Glinnik - GLINNIK J.W. (część kursów: - Glinnik - Nowy Glinnik - NOWY GLINNIK)
6NOWY PORT - Nowy Port - Niska - Piękna - Zacisze - Niska - Głowackiego - Mościckiego - Św. Antoniego - Warszawska - Szeroka - Orzeszkowej - Zawadzka - ZAWADZKA
8(część kursów: GLINNIK J.W. - Glinnik - Luboszewy - Luboszewska - Piaskowa -) PIASKOWA (ZBEDiM) - Piaskowa - Wysoka - Warszawska - TZD "ROLDROB" - Warszawska - (część kursów: STARZYCE - Tamka - Warszawska -) - Św. Antoniego - Modrzewskiego - LUDWIKÓW
9 (część kursów: CEKANÓW - Cekanów - Krańcowa - Ujezdzka - Warszawska -) STARZYCE - Tamka - Warszawska - (część kursów: - Warszawska - Dzieci Polskich - Zawadzka - Orzeszkowej - Szeroka - Warszawska -) - Św. Antoniego - Mościckiego - Mireckiego - Białobrzeska - Ludwikowska - Robotnicza - Modrzewskiego - LUDWIKÓW
10DWORZEC PKP - Dworcowa - Spalska - Roweckiego "Grota" - Warszawska - Św. Antoniego - Mościckiego - Mireckiego - Białobrzeska - Ludwikowska - Robotnicza - Modrzewskiego (część kursów - Modrzewskiego - Biała Góra - Smardzewice -) - Smardzewice - SMARDZEWICE (ZALEW SULEJOWSKI) (część kursów: - Smardzewice - Twarda - TWARDA
albo: - Smardzewice - Tresta - Twarda - TWARDA
albo: - Smardzewice - Tresta - Karolinów - KAROLINÓW
albo: - Smardzewice - Twarda - Karolinów - KAROLINÓW
albo: - Smardzewice - Twarda - Tresta - Karolinów - KAROLINÓW)
11(część kursów: WIADERNO - Wiaderno - Wola Wiaderna - Dąbrowska - Dąbrowa - Dąbrowska -) DĄBROWSKA - Dąbrowska - Legionów - Piłsudskiego - pl. Kościuszki - Św. Antoniego - Warszawska - Ujezdzka - Komorów - Zaborów - ZABORÓW (część kursów: - Zaborów - Sangrodz - SANGRODZ)
13SMUGOWA/ JANA PAWŁA II - Smugowa - Jana Pawła II - Zielona - Legionów (powrót: - Legionów - Smugowa -) - Piłsudskiego - pl. Kościuszki - Św. Antoniego - Warszawska - Główna - Dworcowa (część kursów: - Dworcowa - DWORZEC PKP) - Spalska - Sucha - SUCHA
14ZAWADZKA - Zawadzka - Dzieci Polskich - Warszawska - Św. Antoniego - pl. Kościuszki - Joselewicza - Jana Pawła II (powrót: - Jana Pawła II - Jerozolimska - Polna - pl. Kościuszki -) (część kursów: - Jana Pawła II - Podleśna - Ośrodek Rehabilitacji - Podleśna - Jana Pawła II -) - Langego - Św. Antoniego - BRZUSTÓWKA
18(część kursów: DĄBROWA - Dąbrowa - Dąbrowska -) DĄBROWSKA - Dąbrowska - Zielona - Langego - Św. Antoniego - Mazowiecka - Zacisze - Mireckiego - Szczęśliwa - Spalska - Dworcowa - DWORZEC PKP
19CHORZĘCIN - Chorzęcin - Łagiewniki - Łazisko - Mostowa - Zawadzka - Orzeszkowej - Legionów - Piłsudskiego - pl. Kościuszki - Św. Antoniego - Mościckiego - Mireckiego - Białobrzeska - Radomska - Wąwalska - Wąwał - WĄWAŁ (kursuje w soboty, niedziele i święta)
19HKOMORNIKI - Komorniki - (część kursów: CHORZĘCIN -) - Chorzęcin - Łagiewniki - Łazisko - Mostowa - Zawadzka - Orzeszkowej - Legionów - Piłsudskiego - pl. Kościuszki - PL. KOŚCIUSZKI (kursuje w dni robocze)
19WPL. KOŚCIUSZKI - pl. Kościuszki - Św. Antoniego - Mościckiego - Mireckiego - Białobrzeska - Radomska - Wąwalska - Wąwał - WĄWAŁ (kursuje w dni robocze)
NDWORZEC PKP - Dworcowa - Główna - Warszawska - MZK - Warszawska - Dzieci Polskich - Zawadzka - Mostowa - Hallera - Legionów - Szeroka - Warszawska - Św. Antoniego - pl. Kościuszki - Piłsudskiego - Legionów - Zielona - Langego - Św. Antoniego - Mościckiego - Głowackiego - Św. Antoniego - Modrzewskiego - Ludwików - Modrzewskiego - Robotnicza - Ludwikowska - Białobrzeska - Mireckiego - Szczęśliwa - Spalska - Dworcowa - DWORZEC PKP (linia nocna) (część kursów powrotnych: - Szeroka - Orzeszkowej - Zawadzka - )

Organizatorzy komunikacji miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim:
Miejski Zakład Komunikacyjny Tomaszów Mazowiecki - linie: 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 19, 19H, 19W, N.


LINIE AUTOBUSOWE: I 1980, VI 1985, VI 1992, VII 1997, 2000

POWRÓT  ZMIANY NAZW ULIC

17.07.2002 NAPISZ DO AUTORA (C) KPK 2002